| Ονομασία μάρκας: | Cleanote |
| Αριθμός μοντέλου: | 60ml/100ml |
| Τροποποιημένο: | 3600 Bottles |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 650,000 Bottles Per Month |
| Όνομα Προϊόντος | Ρινικό Σπρέι με Φυσιολογικό Ορό |
| Τύπος | Ρινικό Σπρέι |
| Όγκος | 60 ml / 100 ml |
| Χωρητικότητα | 60 ml (Για παιδιά 3 ετών και άνω) |
| Διάρκεια Ζωής | 12 μήνες μετά το άνοιγμα |
| Ημερομηνία Λήξης | 3 χρόνια από την ημερομηνία κατασκευής |
| Συχνότητα | Όποτε χρειάζεται, έως και αρκετές φορές την ημέρα |
| Ηλικιακή Ομάδα | Κατάλληλο για όλες τις ηλικίες |
| Χαρακτηριστικά | Ανανεωτικό! Απαλό! |
| Οδηγίες Αποθήκευσης | Αποθηκεύστε σε θερμοκρασία δωματίου, μακριά από άμεσο ηλιακό φως |