| Merknaam: | Cleanote |
| Modelnummer: | 60ml/100ml |
| MOQ: | 3600 Bottles |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 650,000 Bottles Per Month |
| Productnaam | Zoutoplossing Neusspray |
| Type | Neusspray |
| Volume | 60 ml / 100 ml |
| Capaciteit | 60 ml (Voor kinderen ouder dan 3 jaar) |
| Houdbaarheid | 12 maanden na opening |
| Vervaldatum | 3 jaar na de vervaardigingsdatum |
| Frequentie. | Indien nodig, tot verscheidene malen per dag |
| Leeftijdsgroep | Geschikt voor alle leeftijden |
| Kenmerken | Verfrissend. |
| Instructies voor opslag | Bewaren bij kamertemperatuur, ver van direct zonlicht |