| Ονομασία μάρκας: | Cleanote |
| Αριθμός μοντέλου: | 60ml/100ml |
| Τροποποιημένο: | 3600 Bottles |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 650,000 Bottles Per Month |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ενεργό συστατικό | Αποστειρωμένο άλαιο διάλυμα |
| Τύπος | Νύσο σπρέι |
| Τύπος προϊόντος | Ενυδατωτικό ρινικό σπρέι |
| Δυναμικότητα | 60 ml (Για παιδιά 3 ετών και άνω) |
| Χρήση | Νεφρική Υδροδότηση και Ενυδάτωση |
| Χαρακτηριστικά | Αναζωογονητικό! |
| Πληροφορίες ασφάλειας | Μη φαρμακευτικό ρινικό σπρέι, ασφαλές για συχνή χρήση |
| Οδηγίες αποθήκευσης | Αποθηκεύεται σε θερμοκρασία δωματίου, μακριά από το άμεσο ηλιακό φως |
| Όγκος | 60 ml / 100 ml |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 12 μήνες μετά το άνοιγμα |
| Πιστοποίηση | Η αμερικανική Υπηρεσία Τροφίμων και Φαρμάκων (FDA) χρησιμοποιεί αλατόνερο για την ξηρότητα της μύτης |