| Marka Adı: | Cleanote |
| Model Numarası: | 60ml/100ml |
| Adedi: | 3600 Bottles |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 650,000 Bottles Per Month |
| Ürün Adı | Salin Burun Spreyi |
| Tip | Burun Spreyi |
| Hacim | 60 ml / 100 ml |
| Kapasite | 60 ml (3 Yaş ve Üzeri Çocuklar İçin) |
| Raf Ömrü | Açıldıktan Sonra 12 Ay |
| Son Kullanma Tarihi | Üretim Tarihinden İtibaren 3 Yıl |
| Sıklık | Gerektiğinde, Günde Birkaç Kez |
| Yaş Grubu | Her Yaş İçin Uygundur |
| Özellikler | Ferahlatıcı! Nazik! |
| Saklama Talimatları | Oda Sıcaklığında, Doğrudan Güneş Işığından Uzakta Saklayın |