| Ονομασία μάρκας: | Cleanote |
| Αριθμός μοντέλου: | 60ml/100ml |
| Τροποποιημένο: | 3600 Bottles |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 650,000 Bottles Per Month |
| Ονομασία του προϊόντος | Σπρέι για τη μύτη με αλατόνερο (ισοτονικό σπρέι για τη μύτη με αλατόνερο, αποστειρωμένο σπρέι για τη μύτη με αλατόνερο, σπρέι για τη μύτη με θαλασσινό νερό) |
|---|---|
| Όγκος | 60 ml / 100 ml |
| Δυναμικότητα | 60 ml (Για παιδιά 3 ετών και άνω) |
| Συχνότητα | Καθώς απαιτείται, έως και αρκετές φορές την ημέρα |
| Οδηγίες αποθήκευσης | Αποθηκεύεται σε θερμοκρασία δωματίου, μακριά από το άμεσο ηλιακό φως |
| Ενεργό συστατικό | Αποστειρωμένο άλαιο διάλυμα |
| Ηλικιακή ομάδα | Κατάλληλο για όλες τις ηλικίες |
| Πληροφορίες ασφάλειας | Χωρίς φάρμακα, ασφαλές για συχνή χρήση |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 12 μήνες μετά το άνοιγμα |
| Ημερομηνία λήξης | 3 έτη από την ημερομηνία κατασκευής |