| Nazwa marki: | Cleanote |
| Numer modelu: | 60ml/100ml |
| MOQ: | 3600 Bottles |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 650,000 Bottles Per Month |
| Nazwa produktu | Spray do nosa |
| Rodzaj | Spray do nosa |
| Objętość | 60 ml / 100 ml |
| Pojemność | 60 ml (Dzieci powyżej 3 roku życia) |
| Czas trwania | 12 miesięcy po otwarciu |
| Data ważności | 3 lata od daty produkcji |
| Częstotliwość | W miarę potrzeb - nawet kilka razy dziennie |
| Grupa wiekowa | Odpowiedni dla wszystkich wieków |
| Cechy | Świeżą, delikatne! |
| Instrukcje przechowywania | Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośredniego światła słonecznego |