| Nazwa marki: | Cleanote |
| Numer modelu: | 60ml/100ml |
| MOQ: | 3600 Bottles |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 650,000 Bottles Per Month |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Składnik aktywny | Sterylny roztwór soli |
| Rodzaj | Spray do nosa |
| Rodzaj produktu | Wodujący spray do nosa |
| Pojemność | 60 ml (Dzieci w wieku 3 lat i starsze) |
| Użycie | Nawadnianie i nawilżanie nosa |
| Cechy | Świeżą, delikatne! |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Bezleczny spray do nosa, bezpieczny w częstym stosowaniu |
| Instrukcje przechowywania | Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośredniego światła słonecznego |
| Objętość | 60 ml / 100 ml |
| Czas trwania | 12 miesięcy po otwarciu |
| Certyfikacja | Spray do nosa na suchość nosa |