| Merknaam: | Cleanote |
| Modelnummer: | 60ml/100ml |
| MOQ: | 3600 Bottles |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 650,000 Bottles Per Month |
| Productnaam | Zoutoplossing (Isotonisch zoutoplossing, US FDA steriele zoutoplossing, zeewater) |
|---|---|
| Volume | 60 ml / 100 ml |
| Capaciteit | 60 ml (Voor kinderen van 3 jaar en ouder) |
| Frequentie. | Indien nodig, maximaal meerdere keren per dag |
| Instructies voor opslag | Bewaren bij kamertemperatuur, buiten direct zonlicht |
| Actief bestanddeel | Steriele zoutoplossing |
| Leeftijdsgroep | Geschikt voor alle leeftijden |
| Veiligheidsinformatie | Niet-medicinaal, veilig voor frequent gebruik |
| Houdbaarheid | 12 maanden na opening |
| Vervaldatum | 3 jaar na de vervaardigingsdatum |